EGMOND AAN ZEE - Momenteel wordt er gewerkt aan een nieuwe strandtrap bij Boulevard Noord in Egmond aan Zee.

De oude trap is aan het begin van dit jaar verwijderd. Vanwege de slechte staat van de oude trap was het nodig deze te vervangen. Er ligt nu een tijdelijke opgang naast de plek waar de nieuwe trap komt. Daarmee is het strand te bereiken tijdens de werkzaamheden.

Uitvoering in twee fases

Vanwege de vertraagde levering van materialen is het plaatsen van de nieuwe trap later gestart dan gepland. De eerste fase is nu in uitvoering, deze is 18 april klaar. Een derde van de trap is dan open, zodat het strand veilig te bereiken is. De tijdelijke opgang die er nu nog ligt wordt dan weggehaald.

De uitvoering van de tweede fase start in de week van 6 mei. Tijdens de rest van de werkzaamheden is het strand bereikbaar via het gedeelte van de trap dat al open is. De trap is naar verwachting half juni helemaal open.