BERGEN - De Beeck heeft onlangs de nieuwe licentie voor survivalzwemmen behaald. Deze licentie is begin dit jaar door de Nationale Raad Zwemveiligheid ingevoerd. Het zwembad sloot direct aan bij de bijbehorende cursus en mag dit onderdeel nu ook aanbieden volgens de nieuwste richtlijnen.

Direct aangesloten op nieuwe richtlijnen
Met het behalen van de licentie laat De Beeck zien dat het ontwikkelingen in het zwemonderwijs op de voet volgt en snel toepast in de praktijk. Bezoekers kunnen erop rekenen dat lessen blijven aansluiten bij actuele inzichten en eisen.


“Als er iets nieuws wordt ontwikkeld binnen ons vakgebied, zijn wij daar graag snel bij,” vertelt Bert Vos, teamleider van De Beeck. “Zo zorgen we ervoor dat ons aanbod actueel blijft en we kwaliteit kunnen blijven bieden.”


Blijven investeren in kwaliteit en vernieuwing

De nieuwe licentie past bij de manier waarop De Beeck al langer werkt. Het zwembad investeert continu in scholing, kwaliteit en vernieuwing. Medewerkers volgen regelmatig trainingen en er wordt steeds gekeken hoe het aanbod beter kan aansluiten op de wensen van bezoekers.

Ook in de dagelijkse praktijk wordt actief gezocht naar mogelijkheden om het aanbod te versterken. Als er tijdelijk ruimte ontstaat in het bad, bijvoorbeeld doordat verenigingen buiten trainen, laat De Beeck die uren niet onbenut. Juist dan ontstaat ruimte voor nieuwe zwemactiviteiten en extra zwemmomenten.


“Wij blijven ontwikkelen,” aldus Bert Vos. “In de lessen, in de begeleiding en in alles wat we aanbieden. Daarbij verliezen we nooit uit het oog waar De Beeck om bekendstaat: persoonlijke aandacht en betrokkenheid.”