We nemen je graag mee om te ontdekken wat de zee allemaal achterlaat op het strand. Verschillende soorten schelpen, krabbetjes, eikapsels van roggen en haaien. Allerlei soorten wier, maar ook plastic ligt vaak op het strand. Zitten de twee kleppen van een schelp nog aan elkaar zitten, dan heeft ie tot voor kort nog geleefd. Maar er liggen ook fossiele schelpen op het strand die wel 100.000 jaar oud kunnen zijn.
Samen met de expeditieleiders loop je op een nieuwe manier over het strand en ontdek je hoeveel wonderlijke vondsten er zijn. Onze ervaring is dat kinderen hier heel enthousiast van worden. En het is natuurlijk heel leerzaam.
Kosten €3, kinderen en IVN-leden zijn gratis. Voor kinderen is er een leuke verrassing en na afloop een levensgroot speelschip bij de lagune op het strand.
Bij voorkeur aanmelden, dan word je indien nodig op de hoogte gebracht van wijzigingen ivm bijvoorbeeld weersomstandigheden.
Zondag 28 juni 2026, 11:00 - 13:00 uur Voor aanmelding: strandexpedities@ivnnkl.nl






























































