BERGEN/EGMOND - Twee vrolijke theatrale fietstochten in Bergen (18 oktober) en Egmond (25 oktober). Er zijn diverse starttijden vanaf 12.00 uur. Met een gedicht wordt een groep uitgezwaaid en na afloop is er voor iedereen een mooi aandenken. Gidsen zorgen voor een veilige tocht en geven hier en daar een korte toelichting op het landschap of een gebouw. Dit jaar is het thema 'veranderingen kunnen verbeteringen zijn'.

Bergen zaterdag 18 oktober, startpunt parkeerterrein Hoflaan 1 en Egmond zaterdag 25 oktober startpunt Karmelklooster, Herenweg 269, Egmond a.d. Hoef.

Van 21 t/m 24 oktober speelt pianist-componist Andy Pavlov in het huisje en op de vleugel van Simeon ten Holt delen van zijn nieuwe album Children – Musical Portraits for Piano Solo en enkele Bagatellen van Simeon ten Holt. Zijn nieuwe album, dat Pavlov als artist in residence componeerde in het huisje van Simeon ten Holt in Bergen, bevat 24 stukken in diverse toonsoorten; elk stuk is een muzikaal portret van een bestaand of een imaginair persoon.Huisje van Simeon ten Holt, Loudelsweg 77, Bergen NH

Dinsdag 21 oktober, woensdag 22 oktober, donderdag 23 oktober, vrijdag 24 oktober 2025
Voor alle informatie, tijden en kaarten bestellen: Kunstgetij.nl