BERGEN - Kunstgetij is betrokken bij de programmering en publiciteit van de Stichting Muziek in de Ruïnekerk. In deze iconische zaal, gelegen in het hart van Bergen, bieden zij jaarlijks van oktober tot en met maart een abonnementenserie aan met de top van de kamermuziek op zondagmiddagen.

28 september: Openingsconcert seizoen 2025/2026

Met Elisabeth Hetherington, sopraan, en het Adam Kwartet

Locatie: Ruïnekerk

Aanvang: 15.00 uur (zaal open om 14.30 uur)

Sinds haar verhuizing naar Nederland heeft de Canadese sopraan Elisabeth Hetherington zich geprofileerd als een van de meest opvallende artiesten van haar generatie. Deze jonge, getalenteerde sopraan, winnares van de Nederlandse Muziekprijs 2024, veroverd momenteel de internationale podia.

Het Adam Kwartet is meer dan alleen de som van zijn delen. De unieke stijl en muzikale verfijning van elk lid zorgen ervoor dat het kwartet voortdurend evolueert. Zij zijn regelmatig te zien en te horen bij Podium Klassiek.

Programma: Onder andere de integrale uitvoering van ‘Arcadiania’ van Thomas Adès uit 1994, evenals werken van Schubert en Di Lasso.

Kaarten zijn verkrijgbaar via Kunstgetij.nl of Duinstreekkamermuziek.nl.