UTRECHT - Derde-divisionist Hercules heeft in de tweede ronde van de KNVB-beker voor een daverende sensatie gezorgd door in Stadion Galgenwaard met 3-2 van Ajax te winnen. 
Hercules, de huidige nummer tien van de derde divisie, kwam voor de pauze nauwelijks   in moeilijkheden tegen twintigvoudig     bekerwinnaar Ajax. Na een goede actie     van Paulina zette Tim Pieters de Utrechters  na een kwartier van dichtbij op voorsprong.  
Ajax, dat in de bekerhistorie nog nooit van een amateurclub had verloren, bracht Hercules ook na de rust   amper aan het wankelen. Pas na de tweede  van Pieters, die met fraaie knal raak schoot, kwam er in de slotfase wat naar boven bij de Amsterdammers.  Na de 2-1 van invaller Brobbey maakte    Akpom gelijk van en leek de winnende treffer nog in  in de    maak. Die viel echter aan de andere kant in de 93e minuut via Mats Grotenbreg waardoor Ajax afdroop en Hercules vanavond in de koker zit bij de loting voor de derde ronde.

15.6 ℃






























