Meer dan drie decennia hiphopgeschiedenis
Arrested Development brak begin jaren negentig wereldwijd door met het album ‘3 Years, 5 Months and 2 Days in the Life Of….’ De plaat groeide uit tot een mijlpaal binnen de hiphop en leverde de groep maar liefst twee Grammy Awards op.
De groep onderscheidde zich vanaf het begin met een eigen geluid en een boodschap die verder ging dan de traditionele hiphop. Thema’s als sociale ongelijkheid, identiteit, bewustwording en empowerment vormen een belangrijk onderdeel van hun muziek. Rolling Stone riep Arrested Development in de jaren negentig uit tot ‘Band of the Year’ en de groep geldt nog altijd als een van de vernieuwers die het genre een nieuwe richting gaven.
Dat gedachtegoed is anno 2026 nog altijd springlevend. Met recente releases als ‘Bullets in the Chamber’ uit 2024 en het nieuwe project ‘Adult Contemporary Hip-Hop’ laat Arrested Development zien dat hun geluid en boodschap niets aan kracht hebben verloren.
Anne-Fay als support
Arrested Development wordt voorafgegaan door Anne-Fay. De Nederlandse zangeres, songwriter en performer beweegt zich tussen soul, R&B, hiphop, gospel en elektronische muziek. Haar werk is persoonlijk en tegelijkertijd sterk maatschappelijk betrokken.
Nederlands kampioen DJ DNS achter de draaitafels
Voorafgaand aan de show én na afloop neemt DJ DNS plaats achter de draaitafels. De meervoudig Nederlands DJ-kampioen staat bekend om zijn energieke sets vol scratches, mash-ups en onverwachte muzikale combinaties.
10 september belooft een avond te worden waarin hiphopgeschiedenis, hedendaagse muziek en een boodschap van positiviteit en bewustwording samenkomen.
De deuren zijn om 19:15 geopend, om 20:00 gaat de avond van start.
Kaarten voor deze avond zijn verkrijgbaar via Podiumvictorie.nl





























































