BERGEN AAN ZEE - De landelijk bekende Ierse Swingfolkband UNICORN brengt Keltische folk en swing, met Klezmer en Bluegrass uitstapjes. Licht in het hoofd, voeten van de vloer, dorstige keel – een optreden van Unicorn laat de toehoorders nooit onberoerd.


De opzwepende Keltische muziek van de folkband loopt doorgaans uit op een feelgood swingfeestje waarbij uit volle borst wordt meegezongen. Achter die vrolijke façade en het schijnbaar achteloze gemak gaan rasmuzikanten schuil die elkaar ragfijn aanvoelen.

Aanjagers en oprichters van het Ierse folkspektakel zijn accordeonist Martien Tijburg en gitarist John Kuiper, het duo vormt inmiddels al vanaf 1996 het kloppende hart van Unicorn. Dit duo vormt inmiddels al vanaf 1996 het kloppende hart van Unicorn. Voor dit concert sluiten violiste Martine Nijenhuis en zangeres Betty Borstlap zich bij hen aan. Het wordt een aanstekelijk optreden met folk en fun.

Kaarten via Kunstgetij.nl

UNICORN, Keltische folk en swing
Vredeskerkje, Bergen aan Zee
Donderdag 14 augustus 2025, 20.00 uur (zaal open 19.30 uur)
Entree: 12,50 inclusief drankje